Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Urbz: Sims in the City na Hrej.cz

The Urbz: Sims in the City - Save

Nový save + 50 000 $ a minihry 

20. 5. 2008 v 15.20 Platforma: DS Popularita: 20 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Akční záběry z Kicktail parku na videu z The Urbz: Sims in the City

Již od příštího úterý 9. listopadu se začne do světa šířit další The Sims epidemie, tentokrát v podobě konzolového a handheld titulu The Urbz: Sims in the City. Pokud se na tento poněkud akčnější titul těšíte, jistě vám přijde vhod tohle nové in-game video. Jedná se o 48 sekund záběrů přímo ze hry, konkrétně z lokace nazvané Kicktail Park. Video názorně představuje kolik různých činností (miniher) zde bude k dispozici, aby si jejich úspěšným absolvováním hráčova postava mohla zvýšit společenský rating. Kromě skateboardingu na rampě i mimo ní je zde k dispozici souboj v pití podivné tekutiny (alkohol to však jistě není), souboj v říhání, nechybí možnost rozdat si to se soupeřem v předstírání hraní na kytaru s použitím koštěte a své schopnosti je možné otestovat i na řadě klasických automatů. Pokud bude hráč ve většině miniher úspěšný, bude odměněn obdivem všech starousedlíků v Kicktail Parku.

2. 11. 2004 v 10.38 Platforma: DS Popularita: 22 Velikost: 50.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sada obrázků a nové in-game video z The Urbz: Sims in the City

The Urbz: Sims in the City je titul, který sice zapadá do série The Sims, ale nabízí zcela jinou koncepci než většina hráčů zná z PC verze The Sims, nebo The Sims 2. The Urbz je v podstatě akční titul, který hráči nabízí přímou kontrolu nad postavičkou, s níž bude cestovat celou řadou odlišných lokací (je jich přesně 9) a plnit nepřeberné množství úkolů. To všechno jen kvůli vydělání peněz a získání reputace potřebné k získání požadovaného společenského postavení. Úkolem, nebo spíše základním cílem, hráče je totiž dostat svoji postavičku až na vrchol společenského žebříčku a tím si zajistit obdiv, slávu a spoustu peněz. Cesta na vrchol však vede přes řadu obyčejných úkolů jako je obsluhování v baru, tancování u tyče na párty, zvládnutí hry na kytaru atd. Hra vychází hned na několika platformách včetně Gamecube, GBA, DS, PS2 a Xboxu. Každá z těchto verzí bude mít nějaký unikátní prvek, přičemž nejzajímavější bude zřejmě verze pro nový handheld Nintendo DS. Tato verze totiž bude podporovat dva displaye i ovládání pomocí dotykového pera Stylus. Několik nových obrázků z různých verzí hry najdete v naší galerii a zbrusu nové video z Xbox verze stahujte odsud. Video je dlouhé 1 minutu 48 sekund a nabízí záběry přímo ze hry i z nehratelných renderovaných filmečků.

20. 10. 2004 v 15.20 Platforma: DS Popularita: 21 Velikost: 13 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Screeny a video ze stylové akční hry The Urbz: Sims in the City

Společnost Electronic Arts vydala zbrusu nové video z připravované konzolovky The Urbz: Sims in the City. Ačkoli jde o titul patřící do rodiny The Sims, nejedná se o klasickou simulaci života, tak jak ji všichni znají. The Urbz je spíše akční titul, kde hraje rozhodující roli styl a to jaký hráčova postavička udělá dojem na důležité postavy a jak dokáže uspět v zábavných minihrách. O tom jak tento koncept vypadá v praxi se můžete přesvědčit ve výše zmiňovaném videu, které nabízí 3 minuty 8 sekund záběrů přímo ze hry. Video nabízí ukázky z různých částí města, kde vládnou odlišné styly, kterým se hráč musí přizpůsobit. Pokud se se svojí postavou dostane například do metalové čtvrti, bude se muset patřičně obléknout v blízkém obchodě. Až poté je vpuštěna do klubu, kde může začít plnit úkoly. Stejné je to i v dalších částech města, kde vládne, rap, hip-hop, techno, motorkáři atd. V každé části na hráče čekají jiné minihry a jiné postavy. Záleží tedy jenom na něm, který styl si vybere.

5. 10. 2004 v 12.05 Platforma: DS Popularita: 23 Velikost: 22.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Práce barmanky na videu z konzolové akční simulace The Urbz

Společnost Electronic Arts vydala nové in-game video z akční simulace pro konzole The Urbz: Sims in the City. Video je dlouhé 47 sekund a nabízí pohled na to, kterak si jedna z postav ve hře vydělává na živobytí a zároveň tím získává další body prestiže. Samotný průběh její práce není pouze nehratelnou sekvencí jako v PC verzi The Sims. V The Urbz se hráč účastní všech aktivit své postavy a v tomto konkrétním případě musí několikrát za sebou namačkat požadovanou sérii tlačítek na gamepadu. Vydělané peníze i prestiž se opravdu hodí. Peníze jsou potřeba na nákup nového oblečení a dalších stylových doplňků, zatímco prestiž hráči otevírá cesty do nových částí města a do vyšších pater společnosti.

22. 9. 2004 v 08.30 Platforma: DS Popularita: 22 Velikost: 25.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Produkce pouliční hudební hvězdy na videu a screenech z The Urbz

The Urbz: Sims in the City je konzolový titul v populární řadě The Sims, který však na rozdíl od více simulační PC verze nabízí přímou kontrolu postav, či postavy. V The Urbz navíc nejde až tak o uspokojování základních potřeb a už vůbec ne o budování ideálního domova. V The Urbz jde především o budování kariéry a získání reputace a co nejvyššího společenského postavení. Základem hry je komplexní tvorba postavy, která spočívá nejenom ve volbě vlastností, ale i vzhledu a ošacení. Vzhled totiž v procesu získávání společenského postavení hraje důležitou roli, což je stejné jako ve skutečném životě. A pokud se hráč rozhodně, že se stane virtuální hvězdou hudebního nebe, bude si na vzhled své postavy muset dávat obzvláště velký pozor. Jinak se nikdy nedopracuje ani k tomu co je vidět na novém videu a obrázcích. Oboje nabízí pohled na to jak vypadá kariéra budoucí hudební hvězdy, která zatím přivádí k šílenství davy pouze na ulici. Obrázky najdete v této galerii a video dlouhé 40 sekund stahujte odsud.

31. 8. 2004 v 10.49 Platforma: DS Popularita: 27 Velikost: 4.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

The Urbz: Sims in the City - walkthrough video

Sedmnáct minut dlouhé in-game video doprovázené komentářem producenta hry Alexe Hutchinsona. Nabízí pohled na prakticky všechny hlavní prvky hry, včetně komplexní tvorby postavy i samotné hraní.

30. 8. 2004 v 13.09 Platforma: DS Popularita: 38 Velikost: 30.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout