Ivan a Martin vám děkují za podporu

29. listopad 2012 10:41 / Maggot / Novinky / Diskuze (0)

Na pondělní demonstraci na podporu v Řecku zadržených vývojářů v Bohemia Interactive přišlo větší množství lidí, než se původně čekalo. Pochod mezi řeckou a českou ambasádou zaznamenal několik stovek lidí, v jejichž řadách byla i část naší redakce. Ivan Buchta a Martin Pezlar po téměř třech měsících poslali do světa dopis, v němž děkují za podporu. Nebudeme zdržovat, co nám kluci napsali?

"Drazí přátelé,

Moc rádi bychom vám poděkovali za neutuchající podporu. Po dvou únavných měsících strávených ve vězení pro nás mnoho znamená, když slyšíme (tedy čteme) slova podpory, dokazující nám, že na nás nikdo nezapomněl."

Ačkoliv jsou kluci nesmírně vděční za podporu, přiznávají, že to nejtěžší teprve ještě přijde a rozhodně to bude chvíli trvat. Martin s Ivanem se snaží být optimističtí, převážnou část ve vazbě tráví čtením nebo procházkami.

"Také bychom rádi poděkovali všem, kteří se zapojili do petice. 14 000 podpisů je úžasné číslo, díky němuž doufáme v to nejlepší, navzdory všem komplikacím," stojí v závěru psaní, které si můžete v plném znění přečíst zde.

Zdroj: helpivanmartin.org

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!