Samostatný Modern Warfare je možný

2. květen 2017 09:13 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Samostatně prodejná verze remasteru Call of Duty: Modern Warfare je dlouhodobým snem jistě celé řady hráčů, dosud o ní však v Activisionu nechtěli vůbec slyšet a vydavatel vehementně její možnou existenci stále zavrhuje. Na internetu se však objevují velmi zajímavé spekulace našeptávající tomu, že zřejmě brzy nastane čas změnit názor.

Vydavatel od začátku tvrdošíjně tvrdil, že k samostatnému vydání nedojde a všichni ti, kteří nechtěli utrácet za drahé edice Infinite Warfare (ke kterým je remaster čtvrtého dílu série exkluzivně připojen), potají stále doufali v to, že se jedná o pouhý marketingový tah a o snahu prodat co možná největší množství těch dražších edic posledního dílu hry.

A možná přeci jen ano – v obchodě GameFly se totiž objevily tajemné produktové stránky, které lákají právě na samostatnou edici hry. A jestliže je na tomto úniku přeci jen něco pravdy, tak bychom se PlayStation 4 verze hry dočkali 20. června a o měsíc později by hra mohla dorazit i na PC a na Xbox One. Jistě ale není nutné připomínat, že se jedná o pouhou spekulaci. Patřičná produktová stránka v daném obchodu sice byla hbitě stažena, pozornosti internetu (a serveru Charlie INTEL) však naštěstí neunikla a nová vlna spekulací tedy může začít nanovo.

Zdroj: Shacknews, GameSpot, Charlie INTEL

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 3. 5. 2017 v 15.23

Jistě že je možný. ALE ZA PŘÍPLATEK, aneb nechci slevu zadarmo.

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 2. 5. 2017 v 15.40

Activisionu přeji, ať jim spadnou akcie.Jejich vydřidušství je ještě na vyšším levelu než vydřidušství Ubisoftu, jehož vydřidušství nedávno překonalo dokonce i EA.
Ačkoliv CoD WW2 vypadá dobře, toto je kolosální fail.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 2. 5. 2017 v 09.24

To by byla sranda, kdyby tento rok Activision Modern Warfare balil jen ke speciální edici WW2.

Nahlásit nevhodný obsah